Pożegnanie absolwentów klas trzecich i ósmych

W środę, 19 czerwca 2019 r. odbyło się pożegnanie absolwentów klas trzecich gimnazjum i ósmych szkoły podstawowej w obecności grona pedagogicznego na czele z panią dyrektor Małgorzatą Henszke  oraz rodziców uczniów.

Pani dyrektor Małgorzata Henszke w swoim wystąpieniu zwróciła się szczególnie do absolwentów, dzięki czemu dała wyraz, jak bardzo byli i nadal są ważni dla wszystkich zaangażowanych w ich proces kształcenia i wychowania. Następnie przedstawiła zgromadzonym w sali gimnastycznej sylwetki tych spośród nich, którzy zasłużyli na wpisanie ich do Księgi Honorowej i serdecznie pogratulowała im sukcesów i postawy życiowej.

Później pani dyrektor w obecności wychowawców poszczególnych klas i przedstawiciela Rady Rodziców wręczyła wielu uczniom świadectwa z wyróżnieniem i liczne nagrody rzeczowe za ich wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe, artystyczne i w zakresie działalności na rzecz środowiska szkolnego i lokalnego, również składając im gratulacje. Tym rodzicom, których dzieci wyróżniły się w szkole, przekazała listy gratulacyjne, a tym, którzy szczególnie mocno byli zaangażowani działalność naszej placówki – tytuły Przyjaciół Szkoły.

Warto podkreślić, że był to wyjątkowy rok, ponieważ jednocześnie nastąpiło w niej pożegnanie dwóch roczników uczniów, w tym po raz ostatni gimnazjalistów – po 20 latach istnienia Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Chojnicach.

Data dodania: 2019-06-19 18:00:09
Data edycji: 2019-06-25 18:02:46