>>>>>>>> Już 3 marca - serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zdalnych odwiedzin naszej placówki za pośrednictwem tej strony, w ramach „Dnia Wirtualnych Drzwi Otwartych Szkoły” <<<<<<<<<

Dzień Bezpiecznego Internetu 2021 - wystawa plakatów

Wszyscy uczniowie klas 4, 6 i 7 naszej szkoły, w ramach obchodów "Dnia Bezpiecznego Internetu" wykonali przy pomocy wybranego edytora grafiki, ładne i pomysłowe plakaty. Przy pomocy ciekawych elementów graficznych oraz dobrze przemyślanych haseł tekstowych, zawarli na nich wiele ważnych zasad bezpiecznego korzystania z usług i programów internetowych. Warto więc uważnie obejrzeć wybrane prace uczniów i skorzystać z tych wskazówek.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do tej pożytecznej akcji i zapraszamy do oglądania.

nauczyciele informatyki

Data dodania: 2021-02-08 19:37:02