Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset
Godło

Nasza kadra

Dyrekcja

Dyrektor:  mgr Jarosław Gomółka

Zastępcy dyrektora:   mgr Hanna Szczodrowska,  mgr Renata Dyląg

 

Nasi nauczyciele - rok szk. 2023/2024

 

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

mgr Sylwia Babińska

mgr Sylwia Kociuba

mgr Magdalena Chabowska

mgr Katarzyna Wojgienica

mgr Agnieszka Matysiak

mgr Marzena Czarnowska

mgr Justyna Rostankowska

mgr Magdalena Templin

mgr Monika Walczak

mgr Agnieszka Majer

mgr Katarzyna Beska

mgr Dorota Finster

mgr Magdalena Sobieraj

 

EDUKACJA INFORMATYCZNA

mgr Andrzej Zieliński

mgr Daniel Mazur 

 

JĘZYK POLSKI

mgr Renata Dyląg

mgr Iwona Dolina

mgr Daria Ciepłuch Klofczyńska

mgr Ewa Wałdoch

mgr Lidia Wantoch - Rekowska

mgr Agnieszka Szada - Borzyszkowska

 

MATEMATYKA

mgr Marietta Wirkus

mgr Grażyna Sołtysiak

mgr Karina Turzyńska

mgr Hanna Szczodrowska

mgr Adam Szczodrowski

mgr Agnieszka Kabat

 

FIZYKA

mgr Agnieszka Kabat

 

CHEMIA

mgr Dorota Kaptur

 

PRZYRODA

mgr Natalia Jażdżewska

 

BIOLOGIA

mgr Natalia Jażdżewska

 

INFORMATYKA

mgr Andrzej Zieliński

mgr Joanna Pondo

mgr Daniel Mazur

 

GEOGRAFIA

mgr Iwona Masłowska

mgr Dariusz Sokoliński

 

HISTORIA

mgr Maria Warnke

mgr Jarosław Gomółka

mgr Dariusz Sokoliński

 

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

 

JĘZYK NIEMIECKI

mgr Sylwia Kociuba

mgr Justyna Rostankowska

JĘZYK ANGIELSKI

mgr Marta Retecka-Pawłowska

mgr Beata Szreder Krajewska

mgr Beata Kwiatkowska

mgr Ilona Piesik

 

MUZYKA,  PLASTYKA

mgr Maciej Śliwiński

mgr Karolina Kisała

 

TECHNIKA

mgr Renata Filipczak

mgr Jacek Sołtysiński

 

WDŻ

mgr Magdalena Chabowska

 

WOS

 

DORADZTWO ZAWODOWE

mgr Weronika Gorczyca

 

WYCHOWANIE FIZYCZNE

mgr Marek Tybura

mgr Małgorata Mrozek - Gliszczyńska

mgr Piotr Gorlik

mgr Sławomir Okuniewski

mgr Waldemar Banaszak

mgr Paulina Sobańska

 

RELIGIA

mgr Anna Lemańczyk

mgr Dorota Kobierowska

s. Jadwiga Chętnik

 

PEDAGOG SZKOLNY

mgr Anna Halik

mgr Monika Pilcek

 

PSYCHOLOG

mgr Agnieszka Jażdżejewska-Zielińska

mgr Agnieszka Witzon

 

LOGOPEDA

mgr Agata Staszków

 

BIBLIOTEKA

mgr Maria Lichacz

mgr Anna Studzińska

 

WYCHOWAWCA ŚWIETLICY

mgr Monika Walczak

mgr Agnieszka Witzon

mgr Daniel Mazur

mgr Anna Wiese - Chyła

mgr Aneta Hapka

mgr Katarzyna Ambryszewska

mgr Karolina Kisała

 

 

 

Data dodania: 2018-04-30 14:16:19
Data edycji: 2024-03-04 14:22:00
Ilość wyświetleń: 18614

Kalendarz

Bądź z nami
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej