Opcje widoku
Pomniejsz tekst
Podkreślenie linków
Reset

Aktywność sportowa w naszej szkole

-Bieg Fair Play - 20.09 – ogólnopolska akcja Polskiego Komitetu Olimpijskiego,
w której uczestniczyła cała społeczność szkolna. Łącznie przebiegliśmy 1203 km;

- zajęcia SKS – cały rok szkolny: cross-fit, piłka siatkowa dla klas 4-7 odbywają się dwa razy w tygodniu;

- program SKS z Ministerstwa - cały rok szkolny: zajęcia piłki siatkowej, koszykówki, piłki nożnej i piłki ręcznej dla dzieci z klas 4-7 odbywają się 4 razy w tygodniu;

- Be active - 25-29.09  - aktywne przerwy dla klas 4-7 – przez cały tydzień uczniowie mogli skorzystać z przygotowanych przez wuefistów zajęć sportowych, jak również tanecznych,
na długich przerwach;

- sztafetowe biegi przełajowe – 28.09 – II miejsce dziewcząt z klas 7 podczas Miejskich Igrzysk Dzieci i Młodzieży w Chojnicach.

-Miejskie Igrzyska Dzieci i Młodzieży w tenisie stołowym – 25.10 –  obie reprezentacje dziewcząt w swoich kategoriach zdobyły 2 miejsca, chłopcy w kategorii dzieci również uplasowali się na podium zdobywając 3 miejsce.

-„ Przygoda z Futsalem” – 09.11 –  chłopcy zdobyli 3 miejsce w turnieju, a jeden z nich został królem strzelców.

- Igrzyska w Piłce Siatkowej klas 6 – 16.10 – 20.11 – w turnieju zwyciężyła klasa 6f.

- Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Koszykówkę 3x3 – 16-17.11. – dziewczęta i chłopcy
w kategorii Dzieci zdobyły 1 miejsca, a dziewczęta w kategorii Młodzieży zdobyły 2 miejsce.

- Igrzyska Dzieci w Koszykówkę 3x3 – 23.11 -  zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców wywalczyła 2 miejsca w powiecie.

- Mikro Granty – „Przygoda z Futsalem” – 15.11 - 3 miejsce w turnieju piłki nożnej.

- Mikro Granty – „Mistrzostwo o wszystko” – 24.11 - 2 miejsce w turnieju piłki nożnej.

- Mikołajki” – 06.12 –  gry i zabawy dla dzieci z klas 1-3 na zajęciach z gimnastyki korekcyjnej.

-Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej klas 7 i 8 szkół podstawowych w Chojnicach – 06.12 – Dziewczęta z naszej szkoły zdobyły 2 miejsce.

-Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej – 7.12 – uczniowie sześciu klas 6 wzięli udział
w rozgrywkach piłki nożnej drużyn mieszanych, których celem była nie tylko dobra zabawa, ale także rywalizacja fair play i integracja grupy rówieśniczej.

-Igrzyska Dzieci w Dwa Ognie – 08.12 -  zarówno dziewczęta jak i chłopcy z klas 4 zdobyli pierwsze miejsca i awansowały do rozgrywek powiatowych w Dwa Ognie.

• Zawody pływackie o Puchar Burmistrza Chojnic – 19.12 -  dzieci z klas 1-4 reprezentowały naszą szkołę w zawodach pływackich w stylu dowolnym i klasycznym,
    w którym jeden z naszych uczniów zdobył pierwsze miejsce.
  • Miejskie Igrzyska Dzieci w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców – 16.01 - dziewczęta zdobyły 1 miejsce i awansowały do rozgrywek powiatowych, natomiast chłopcy zdobyli 3 miejsce.

•

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Piłce Siatkowej Dziewcząt – dziewczęta zdobyły 2 miejsce w powiecie.

Data dodania: 2018-04-30 14:42:16
Data edycji: 2024-01-24 09:44:14