Informacje i dokumenty

Rekrutacja do klasy pierwszej w publicznej szkole podstawowej prowadzonej przez Gminę Miejską Chojnice na rok szkolny 2020/2021

1. Ogólne zasady rekrutacji.

Do klasy pierwszej publicznej szkoły podstawowej dzieci zamieszkałe w obwodzie danej szkoły przyjmuje się z urzędu na podstawie zgłoszenia rodzica dziecka. Postępowanie rekrutacyjne dotyczy uczniów spoza obwodu danej szkoły i przeprowadzane jest wtedy, gdy publiczna szkoła podstawowa nadal dysponuje wolnymi miejscami, wówczas przeprowadza się postępowanie uzupełniające.

2. Kryteria rekrutacji, liczba punktów oraz dokumenty potwierdzające spełnianie danego kryterium.

Kryteria wraz z liczbą punktów oraz dokumenty potwierdzające spełnianie kryterium w postępowaniu rekrutacyjnym do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Miejską Chojnice określa  zarzadzenie 17/2020 Burmistrza MiASTA CHOJNICE z dn. 20.01.2020 w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2020/2021 do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych oraz klas pierwszych publicznych szkół podstawowych a także kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym oraz dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów.

Obwód sp-8 - wykaz ulic:
Bałtycka; Borska; Bruska; Chocińska; Czerska; Daleka; Derdowskiego; Huberta Wagnera; Igielska; Igły; Jantarowa; Karsińska; Kartuska; Kilińskiego; Kościerska; Książąt Pomorskich do nr 28; Lipowa; Marynarki; Młodzieżowa; Modra; Morska; Ogrodowa; Okrężna; Plac św. Faustyny; Portowa; Rybacka; Rzepakowa; Sielska; Sportowa; Tucholska; Widokowa; Wielewska; Wysoka; Zaułek; Żeglarska;

Data dodania: 2018-04-30 15:12:59
Data edycji: 2020-03-18 19:14:12

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!