Powiatowy Konkurs Recytatorski Eko-Art - wyniki

Czas na oklaski!

Po raz pierwszy w historii Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Eko-Art recytatorzy nie wystąpili na scenie Chojnickiego Centrum Kultury, przed żywo reagującą publicznością. Swoje występy przygotowali w domach, a potem musieli uzbroić się w cierpliwość. Nigdy tak długo nie wstrzymywali oddechu, czekając na werdykt wymagającego jury. Jednak niewątpliwie było warto!
         Nasze uczennice występujące w kategorii klas 4-6 odniosły ogromny sukces. Pierwsze miejsce w konkursie zdobyła Magdalena Dolina z kl. 6a. Paulina Rostankowska z kl. 4a zajęła 3 miejsce, a Antonina Wesołowska, uczennica kl. 4d zasłużyła na wyróżnienie.
Dziewczęta, jesteśmy dumni z Waszych sukcesów!
Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli posłuchać Was na żywo, a Wy będziecie mogły usłyszeć nasz aplauz. Nic bowiem recytatorowi nie zastąpi publiczności, która może nagrodzić go brawami.

Dziś przesyłamy Wam wirtualne oklaski.
Data dodania: 2020-11-06 17:25:07
Data edycji: 2020-11-18 17:27:14

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!