Akcja - Kilometry dla Oleczka

UWAGA! JEST AKCJA! POTRZEBNA POMOC NAS WSZYSTKICH!

Pamiętacie jak niedawno organizowaliśmy w naszej szkole zbiórkę dla chorego na SMA Oleczka, by pomóc w terapii genowej w USA? Łącznie zebrano 97,3% (na dzień 12.02.2021 siepomaga.pl), więc brakują jeszcze 3%, a Oleczek nie ma czasu... więc włączamy się w akcję pomocy po raz drugi, tym razem dołączając się do akcji organizatorów - Ośrodka Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim oraz Niepublicznego Przedszkola i Żłobka ANIOŁEK. I łączymy dwa cele! Pomagamy Oleczkowi i ogłaszamy Międzyklasowy Challenge z nagrodą główną dla najaktywniejszej klasy, a to oczywiście oznacza zdobycie jak największej kwoty na pomoc w leczeniu Małego Wojownika.
         Zadanie - w terminie 15.02 - 22.02 wykonaj dowolną liczbę aktywności mierzonych odległością (spacer, bieg, marszobieg, łyżwy itp). Oczywiście ze względów bezpieczeństwa wykonujesz zadanie pod opieką rodziców lub za ich zgodą. Zachowujemy wszystkie zasady obowiązujące w związku z pandemią, dbając o zdrowie swoje i innych. Odległość rejestrujesz w dowolnej aplikacji mierzącej przebyte kilometry i zdjęcie lub screen zawierające odległość umieszczasz pod tym postem w komentarzach koniecznie z opisem #kilometrydlaOleczka #OSiRdlaOlusia i nazwą klasy. To samo zdjęcie wysyłasz też wychowawcy.
        Tym razem zbieramy dla OLECZKA kilometry! Za każdy Twój 1 km Sponsor wpłaca 0,5 zł na zbiórkę OLUSIA! A 26.02 ogłosimy także zwycięzcę międzyklasowego konkursu i wręczymy nagrodę specjalną dla klasy!  Zatem w drogę z pomocą Armio Oleczka!
         Szczegółowe regulaminy zostały przesłane do Uczniów i wychowawców na Librus.
Zapraszamy do wspólnej akcji Rodziców, Dzieci i Nauczycieli.

Data dodania: 2021-02-18 20:42:10
Data edycji: 2021-02-18 20:43:05