Gdynia - Wycieczka ósmoklasistów

30 września uczniowie klas 8A, 8B oraz 8C wybrali się na wycieczkę do Gdyni. Program naszej wycieczki był bardzo urozmaicony. Dzień rozpoczęliśmy od wizyty w Centrum Nauki Eksperyment. Jest ono najnowocześniejszym centrum nauki na Pomorzu. Na naszych uczniów czekała niezwykła podróż w najskrytsze zakątki nauki, możliwość poznawania świata poprzez zabawę i doświadczenia. Do dyspozycji mieliśmy ponad 200 interaktywnych urządzeń popularyzujących naukę. ?
             Pogoda nam dopisała ☀️ więc chętnie udaliśmy się na spacer po Skwerze Kościuszki. Był też czas na pamiątkowe zdjęcia klasowe.
       Ostatnim, ale bardzo ważnym punktem programu było zwiedzanie interaktywnego Muzeum Emigracji. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wróciliśmy wieczorem do Chojnic?

Data dodania: 2021-10-02 21:12:57
Data edycji: 2021-10-03 21:15:36