Informacja dla rodziców przyszłorocznych pierwszoklasistów - badania bilansowe

UWAGA !

Rodzice przyszłych uczniów klas I Szkoły Podstawowej nr 8 w Chojnicach

Proszę o realizację badania lekarskiego bilansowego ucznia kl  „0” do końca sierpnia 2020r. Badanie jest obowiązkowe i wykonuje je lekarz pierwszego kontaktu w przychodni, do której dziecko jest zapisane.

Jednocześnie informuję, że badanie jest niezbędne do zakwalifikowania dziecka na zajęcia WF i gimnastyki korekcyjnej, która rozpoczyna się we wrześniu. „Karty profilaktycznego badania lekarskiego ucz. kl „0” lub 6-latka otrzymają państwo od pielęgniarki lub lekarza POZ. Uzupełnione dokumenty proszę dostarczyć do gabinetu pielęgniarskiego w terminie 1- 4 września 2020r. lub do 25 czerwca 2020r. (jeżeli badanie jest już wykonane).

Pielęgniarka szkolna

Data dodania: 2020-06-17 12:34:48