Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Godło

Wyniki konkursu ''Czy znasz Patrona szkoły?''

Konkurs "Czy znasz Patrona szkoły?" rozstrzygnięty! 
 
W poniedziałek 22 maja w szkolnej czytelni zebrali się uczestnicy konkursu, który odbył się 18 maja w dniu Święta Szkoły. Uczniowie mieli za zadanie odczytać pytania z kodów QR i udzielić na nie odpowiedzi na specjalnej karcie. Kody były ukryte w różnych miejscach w całej szkole, zatem zadanie wymagało także spostrzegawczości. 
Zwycięzcy konkursu odebrali nagrody, a byli to:
5 uczniów klas 4 Jan Gorski, Nikodem Albrecht, Marcel Cysewski, Jan Oziemkiewicz, 2 miejsce: Antoni Dykier i po 4 osoby z klas 5: Nadia Grudnowska, Wojtek Kiełpiński, Nataniel Jabłonowski, Wiktor Weber i 6: Marika Paluch, Zuzanna Teclaf, Oskar Karpiński i Wiktoria Fryda. Ale tym razem żaden z uczestników konkursu - a było ich prawie 50- nie odszedł z pustymi rękami, a to dzięki wspaniałomyślności Rady Rodziców, która ufundowała zakładki do książek za udział w konkursie oraz Parkowi Wodnemu Chojnice, który dla wszystkich uczestników konkursu ufundował karnety na basen.
 
Bardzo dziękujemy sponsorom i gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a zwłaszcza zwycięzcom. Cieszymy się z zaangażowania dzieci i młodzieży i mamy nadzieję, że konkurs pozwolił Wam na pogłębienie wiedzy o Janie Pawle II.
 
Data dodania: 2023-05-22 09:04:02
Data edycji: 2023-06-01 09:02:52
Ilość wyświetleń: 77

Kalendarz

Bądź z nami
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook