XVI Powiatowy Konkurs

"CZAR PAR"  -  27 II 2020

Konkurs zorganizowany przez nauczycieli przedmiotów ścisłych i przyrodniczych Szkoły Podstawowej nr 8 pod przewodnictwem p. Agnieszki Kabat dostarczył porcję dobrych emocji 13 parom ósmoklasistów ze szkół podstawowych powiatu chojnickiego. Uczestnicy rozwiązywali po dwa zadania z matematyki, fizyki, chemii, geografii i biologii - na każde zadanie mieli 10 minut. Rozwiązania zapisane na kartach pracy sprawdzała komisja złożona z nauczycieli przedmiotów konkursowych.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

Na najwyższym podium stanęli:

Kornelia Lemańczyk i Alan Bluma ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Brusach - otrzymali oni złote medale i puchar dla szkoły.

Drugie miejsce zajęli Patrycja Szczepańska i Jan Badtke ze Szkoły Podstawowej w Charzykowach - srebrne medale.

Trzecie miejsce zajęli Amelia Lewińska i Aleksandra Łangowska ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Chojnicach - medale brązowe.

SERDECZNIE GRATULUJEMY

Data dodania: 2020-03-01 18:47:48