Akcja Bieg Fair Play - udział naszej szkoły

Za nami udział w tygodniowej ogólnopolskiej akcji Bieg Fair Play organizowanej przez Polski Komitet Olimpijski. Jej celem jest promocja wartości etycznych zarówno w sporcie, jak i w życiu.
W akcji wzięliśmy udział po raz trzeci. W tym roku w popularyzację zasad uczciwości i współpracy zaangażowały się niemal wszystkie klasy.

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim uczniom, którzy pobiegli w ramach #BieguFairPlayPKOl. Wiemy, że możemy na Was liczyć oraz jesteśmy przekonani, że będziecie świetnym przykładem stosowania zasady Fair Play w sporcie i życiu. Łącznie przebiegliśmy 1203 kilometry!

Dziękujemy wszystkim klasom 1-3 oraz klasom starszym, które zaangażowały się w akcję także poprzez wykonanie plakatów promujących zasadę Fair Play. Możemy je oglądać na korytarzach, do czego serdecznie zapraszamy.

W szczególny sposób dziękujemy tym z Was - uczniowie klas 1-3 i klasy 6b, którzy podzielili się z nami swoim spojrzeniem na zasadę Fair Play. Wasze wypowiedzi były mądre, trafne, kreatywne i...dwujęzyczne. Stały się one częścią filmu podsumowującego nasz udział w akcji.

Razem możemy najwięcej. Dziękujemy Wszystkim nauczycielom, którzy wsparli nas w realizacji tego dużego zadania.

Na podstawie przesłanych materiałów przygotowany został film, który przesłany zostaje do Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Zostanie on umieszczony także w mediach społecznościowych oraz na stronie szkoły.

I na koniec, Drodzy Uczniowie, pamiętajcie - o swoje zdrowie dbajmy każdego dnia, a zasadę Fair Play stosujmy zarówno w sporcie, jak i życiu.

Ze sportowym pozdrowieniem - nauczyciele wychowania fizycznego

Data dodania: 2023-09-21 20:31:58
Data edycji: 2023-09-21 20:32:36