Drzwi Otwarte - 7 marca 2024

7 marca mieliśmy przyjemność powitać w naszej szkole przyszłych pierwszoklasistów wraz z rodzicami. Było mnóstwo atrakcji, a atmosfera, którą pomogliście nam stworzyć, była wyjątkowa.
      Na początku, już tradycyjnie wysłuchaliśmy przemówienia dyrektora szkoły Jarosława Gomółki, a następnie podziwialiśmy występy artystyczne naszych nieco starszych uczniów. Była zumba i układ taneczny przygotowany przez uczniów klas trzecich.
     Po występach wspólnie rozpoczęliśmy zwiedzanie szkoły. A było co zwiedzać. Zobaczyliśmy, jak wyglądają nasze sale lekcyjne, w tym sala Montessori. Poćwiczyliśmy na sali crossfit i pograliśmy w tenisa stołowego. W pracowni chemicznej przygotowaliśmy duuużo pasty dla słonia. Chętnie spacerowaliście też po ścieżce sensorycznej, a w Laboratorium Przyszłości wypróbowaliście okulary VR. Mogliście też wcielić się w rolę prezentera telewizyjnego w naszym studio telewizyjnym.
      Na koniec zaprosiliśmy wszystkie dzieci na pyszny deser do szkolnej stołówki, a na rodziców czekał poczęstunek w szkolnej kawiarence.
Dziękujemy Wam drogie dzieci i w szczególności waszym rodzicom za tak liczną obecność i mamy nadzieję, że zobaczymy się na szkolnym korytarzu już we wrześniu.

Do zobaczenia!

Data dodania: 2024-03-08 20:09:51