Dzień Bibliotekarza i Dzień Książki w naszej szkole

Z okazji Dnia Książki i Dnia Bibliotekarza przez trzy dni szkolna biblioteka gościła dzieci z Przedszkola nr 3 w Chojnicach. Grupa: Jeżyki, Żabki, Motylki i Pszczółki zapoznały się z pracą bibliotekarki w szkole, dowiedziały się jak szanować książki, co to znaczy wypożyczać. Dzieci poznały różne formy książek.

Przedszkolaki z wielkim zaciekawieniem zwiedziły bibliotekę, słuchały oglądały, dotykały wiele ciekawych egzemplarzy. Były bardzo wsłuchane w bajkę "O małym pasterzu", którą czytały dziewczynki z Aktywu Bibliotecznego: Zuzia, Julia, Hania i Celina.

Na pamiątkę wszystkie przedszkolaki otrzymały kolorowankę. Było miło gościć tak wspaniałych grzecznych przyszłych czytelników.

Data dodania: 2024-05-12 20:45:59
Data edycji: 2024-05-20 20:50:24