Konkurs Plastyczno-Filmowy - ogłoszenie

Zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w:

konkursie plastyczno - filmowym pn "Śnieżny Dekalog"

Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży do lat 16 i będzie trwał od 3 stycznia do 4 marca 2022 r.

Wzorem poprzednich lat zostanie uruchomiona strona:

https://liblink.pl/luYcnRJuYO z aktualnymi materiałami informacyjno - edukacyjnymi, regulaminem konkursu oraz przydatnymi linkami i plikami do pobrania w formie elektronicznej, do której można będzie również uzyskać dostęp po zeskanowaniu kodu QR znajdującego się na materiałach informacyjnych.

Komenda Powiatowa Policji w Chojnicach informuje, że tegorocznymi partnerami wspomnianego projektu są: Polski Związek Narciarski, Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN, Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu, Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Fundacja PZU.
                                                                                      Zapraszam do udziału

sierż. sztab. Aleksandra Drobińska