Międzynarodowy Dzień Świadomości zagrożenia hałasem

25 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Świadomości zagrożenia hałasem. Z tej okazji wzięliśmy udział w różnych aktywnościach, które miały na celu uświadomieniu uczniom, rodzicom i nauczycielom, jak szkodliwy dla nas jest hałas. W ramach obchodów na korytarzu szkolnym była wyświetlana prezentacja o tym, jakie zagrożenia dla nas niesie za sobą hałas.

Pielęgniarka opowiedziała uczniom, jak ważne jest zachowanie higieny sluchu. Odbył się również konkurs plastyczny dla klas trzecich na najciekawsze hasło związane z hałasem. Rozdanie nagród zakończyliśmy bardzo długim głuchym telefonem. Klasa 1 c wzięła udział w warsztatach w poradni psychologiczno - pedagogicznej, na których uczniowie wraz z neurologopedą i fizjoterapeutą wykonywali różne ćwiczenia stymulujące oraz skorzystali z odprężającej relaksacji.

Data dodania: 2024-04-26 20:29:56
Data edycji: 2024-05-20 20:31:38