Nowe pracownie w naszej szkole

W SP nr 8 powstały dwie wspaniałe pracownie dzięki którym lekcje będą odbywać się w sposób niezwykle atrakcyjny dla uczniów.Pierwsza z nich to Pracownia ekologicznaUczniowie uzyskają w niej dostęp do nowoczesnych narzędzi i wyposażenia, które pozwolą im na rozwijanie edukacji ekologicznej na wysokim poziomie.
       Zestawy demonstracyjne do fotowoltaiki, solarów oraz turbiny wodnej umożliwiają wykonywanie praktycznych doświadczeń. Zestaw multimedialny i nowe meble tworzą komfortowe warunki do nauki. To miejsce, gdzie uczniowie mają eksperymentować i zdobywać doświadczenia z odnawialnymi źródłami energii. To również centrum innowacji pedagogicznej, które promuje świadomość, że „Energia z wiatru, słońca, wnętrza ziemi i wody” to ratunek dla przyrody. Uczniowie mogą przekuć swoją wiedzę w działanie, które przyczyni się do ochrony naszej planety.
       Pracownia matematyczna jest natomiast kolejną salą dydaktyczną, w której dominować będzie królowa nauk.

Data dodania: 2024-02-22 11:16:41
Data edycji: 2024-02-23 11:16:17