XX Powiatowy Matematyczno-Przyrodniczy ''Czar Par''

W czwartek 11 kwietnia 2024 r. już po raz dwudziesty byliśmy gospodarzami konkursu Powiatowy Matematyczno-Przyrodniczy "Czar Par". W jubileuszowej edycji gościliśmy zaledwie 7 par zawodników (uczniów klas ósmych) z siedmiu szkół podstawowych powiatu chojnickiego wraz z opiekunami: z wszystkich szkół chojnickich oraz z Charzyków i z Brus. Własnych reprezentantów nie mieliśmy ze względu na brak ósmych klas w wyniku reformy systemu oświaty.
       Uczestnicy mieli do rozwiązania 12 problemów - po 2 z każdego z przedmiotów: matematyka, fizyka, chemia, biologia, geografia i informatyka.
Wyniki:
I miejsceMarcel Kalczuk i Tymoteusz Tyborski
                   Szkoła Podstawowa nr 5 w Chojnicach
II miejsce: Maja Majkowska i Paweł Lemańczyk
                    Szkoła Podstawowa nr 1 w Brusach
III miejsceSandra Myszka i Jakub Bielawa
                       Szkoła Podstawowa nr 1 w Chojnicach.

Gratulujemy laureatom!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i ich nauczycielom - przyjemnie nam było Was gościć w naszej szkole. Z miłych rozmów wiemy, że formuła naszego konkursu wzbudza zainteresowanie, a wieloprzedmiotowa tematyka stanowi wyzwanie dla uczniów.

Zapraszamy do udziału za rok!

Data dodania: 2024-04-13 17:59:25
Data edycji: 2024-04-21 18:00:18